2. októbra 2018

Prevod PDF do Wordu? S tlačiarňou Xerox rýchlo a jednoducho

Potrebujete upraviť zásadnú informáciu alebo vymeniť nesprávny obrázok v dôležitom dokumente, ale máte ho len vo formáte PDF alebo len vytlačený? Pomocou tlačiarne Xerox a s aplikáciou OptimiDoc Cloud to ide rýchlo a jednoducho bez sťahovania špeciálneho softvéru na konvertovanie dokumentov. Stačí súbor vytlačiť, znovu naskenovať do editovateľného formátu a potom pokojne upraviť to, čo potrebujete.

Aplikácia OptimiDoc Cloud, ktorá je k dispozícii aj v slovenčine, skenuje dokumenty do rovnakej podoby, ako je originál. Zachová sa teda formátovanie a obrázky zostanú na svojom mieste. Podľa svojich potrieb potom súbor môžete okamžite upraviť a doladiť. Skenovať môžete do formátov ako Word, Excel, PowerPoint, PDF, PDF s možnosťou vyhľadávania, TIFF, RTF alebo TXT. Aplikácia spolupracuje s cloudovými úložiskami ako SharePoint Online, Google Drive alebo Dropbox. 

Ako scanovať dokumenty priamo do Wordu krok za krokom, sledujte v našom videu TU:

OptimiDoc Cloud ponúka takisto automatizovanie pracovných postupov a jednoduché nastavenie, kam chcete naskenovaný súbor uložiť. Nemusíte tak strácať čas dokončovaním práce na počítači. Vďaka funkcii SingleSignOn je tiež možné rýchlo skenovať dokumenty bez prihlasovania sa do cloudu a ukladať nové kontakty prostredníctvom skenovania vizitiek, ktoré aplikácia konvertuje do súborov vo formáte VCF. V súvislosti s aplikáciou OptimiDoc Cloud je možné kúpiť ročnú licenciu s neobmedzeným množstvom skenov, prípadne využiť kreditný systém, teda platiť len za presný počet skenov, ktoré za dané obdobie urobíte.

Aplikáciu OptimiDoc Cloud môžete využívať na multifunkčných tlačiarňach Xerox v rámci aplikácie Xerox ConnectKey. Táto cloudová platforma používateľom prináša základný súbor prednastavených aplikácií, ktoré si môžu zamestnanci voľne stiahnuť do svojich tlačiarní a zjednodušiť si tak každodennú prácu. Zjednodušiť prácu si môžete napríklad aj pomocou aplikácie Xerox Easy Translator a jedným kliknutím preložiť a previesť vytlačený text do editovateľného formátu, ktorý už len upravíte do požadovanej finálnej podoby.

Dobrá rada

Zaujala vás aplikácia OptimiDoc Cloud a chceli by ste vyskúšať možnosti, ktoré ponúka? Vyskúšať si ju môžete bezplatne po prihlásení na týchto stránkach alebo kontaktujte priamo odborníkov spoločnosti Xerox. Chcete vedieť viac o ďalších možnostiach, ako vo svojej firme ušetriť čas aj peniaze? Navštívte stránku www.inteligentnakancelaria.sk.