18. mája 2018

5 situácií, kedy vás tlačiareň ušetrí kriku, plaču a pracovných problémov

Strácate každý deň v práci nervy kvôli menším úkonom, ktoré vám ale zaberajú množstvo času? Zjednodušte si prácu vďaka multifunkčnej tlačiarni a stihnite pokojne aj kávu s kolegami. Tlačiarne už dnes nie sú len na tlačenie háld papierov. Naopak. Multifunkčná tlačiareň s wifi sa môže stať dôležitým pomocníkom pri množstve každodenných pracovných činností. Jednoduché zlepšenia od spoločnosti Xerox vám ušetria nielen nervy, ale aj čas. Čo všetko dokáže?

1

Tlačte priamo z mobilu alebo z online úložiska

Posledné, čo vám chýba tesne pred odchodom na dôležité stretnutie, je vytlačenie niekoľkých kópií prezentácie, ale váš počítač práve spustil aktualizáciu softvéru? Žiadnu paniku. Zachráni vás tlač z mobilu cez wifi alebo cez Google Cloud Print. Prípadne sa môžete pripojiť rovno z tlačiarne do online úložiska ako Google Drive, Dropbox alebo OneDrive. Inteligentná tlačiareň vám totiž dokáže vytlačiť presne to, čo práve potrebujete. A to aj bez počítača!

2

Preložte si výtlačok z cudzieho jazyka do slovenčiny za niekoľko sekúnd

Dostali ste e-mail alebo dokument v cudzom jazyku a potrebujete ho obratom preložiť, ale prekladateľ je príliš drahý a nestihne to skôr ako zajtra? Multifunkčná tlačiareň Xerox vám preloží do slovenčiny všetko, čo potrebujete. A takisto zo slovenčiny do akéhokoľvek cudzieho jazyka. Preklad môžete navyše rovno upravovať a zachová sa dokonca aj grafická podoba predlohy. Preklad z rôznych jazykov vás tak vyjde už od 1,40 Kč za stranu.

3

Skenujte priamo do emailu alebo všetko zdieľajte online

Potrebujete kolegovi poslať podklady, ktoré však máte len v tlačenej podobe? Skenovanie do e-mailu vám zjednoduší prácu. Preskočíte zbytočné medzikroky a pošlete sken priamo z tlačiarne na jeho e-mail. Môžete ho takisto uložiť do zdieľaného priečinka v online úložisku. Prístup k dokumentom tak budete mať kedykoľvek a odkiaľkoľvek bez zbytočného hľadania.

4

Okamžite upravujte naskenované dokumenty

Leží vám na stole výborná vytlačená prezentácia, z ktorej by ste potrebovali skopírovať hodnotné informácie, ale nemáte čas na prepisovanie desiatok snímok? Stačí ju naskenovať a rovno skopírovať to, čo potrebujete. To znamená koniec prepisovania snímok, kopírovania čísel do tabuliek a prevodu obrázkov. Tlačiareň vám naskenovaný dokument uloží ako súbor programov Word, Excel alebo PowerPoint, a to vrátane grafiky, ktorú si potom jednoducho upravíte, ako potrebujete.

 

5

Pridávajte si podľa seba nástroje do tlačiarne

Vyžaduje si vaša pozícia špeciálny súbor pravidelných úkonov a vyhovovalo by vám, aby ich všetky zvládala tlačiareň za vás? Na dotykovej obrazovke tlačiarne môžete aplikácie a nástroje pridávať aj odoberať rovnako jednoducho ako na mobile a všetko si v maximálnej možnej miere prispôsobiť svojej pracovnej náplni. Ponuku nových aplikácií nájdete v databáze Xerox App Gallery, prípadne si ich môžete navrhnúť sami priamo na mieru.

Dobrá rada

Ak ste spoločnosť, ktorá spracúva veľké množstvo dokumentov alebo má vysoký objem tlače, potom je pre vás vhodná multifunkčnosť zo skupiny Xerox® AltaLink® pre veľké objemy tlače. Tlačiarne AltaLink s technológiou Xerox® ConnectKey® je možné rozširovať o ďalšie príslušenstvo tak, aby mali dostatočný výkon aj pri raste objemu tlače. Sú navrhnuté pre používateľov, ktorí spracúvajú veľké množstvo dokumentov, požadujú vysoké bezpečnostné štandardy a pokročilé možnosti dokončovania. Objednajte si bezplatnú konzultáciu s odborníkmi spoločnosti Xerox.