4. novembra 2019

Dimension Data: Technológie nielen dodávame, v práci nimi žijeme

Spoločnosť Dimension Data je neodmysliteľne spätá s modernými technológiami. A to nielen z podstaty svojej práce, ale aj v každodennom fungovaní zamestnancov v kancelárii. Aj preto do budúcnosti chcú, aby ich kancelárie boli inšpiráciou a prezentačnými priestormi pre zákazníkov. S dobou idú aj v oblasti práce s dátami a v snahe fungovať čo najviac bez papiera.

Ako vyzerajú kancelárie spoločnosti Dimension Data a akými technologickými novinkami zjednodušujú svojim zamestnancom každodenný pracovný život? Vydajte sa s nami na prehliadku a nazrite do jednej z najmodernejších budov v Českej republike – Main Point Pankrác v Prahe.  

Dimension Data

Spoločnosť Dimension Data sa zameriava na servis v oblasti technológií. V súčasnosti sa transformuje na spoločnosť NTT, jedného z najväčších operátorov na svete. Viac ako 30 rokov využívajú silu technológií na to, aby pomáhali rôznym organizáciám dosahovať výborné výsledky prostredníctvom digitálnej infraštruktúry, hybridného cloudu, pracovísk budúcnosti či kybernetického zabezpečenia.  

 

Dobrá rada

Chcete mať inteligentné pracovisko aj vy? Zabezpečte si multifunkčnú tlačiareň Xerox, ktorá dokáže text doslova „nahovoriť“ pomocou aplikácie Xerox Audio Documents. Text stačí naskenovať a do e-mailovej schránky vám ihneď príde zvukový súbor, ktorý si môžete vypočuť cestou na stretnutie. Je pre vás dôležitejšie inteligentne uchovávať dáta v cloude? Pomocou multifunkčnej tlačiarne a aplikácie Scan to Cloud môžete do svojho cloudového úložiska všetky tlačené materiály skenovať jediným kliknutím. Prečítajte si o ďalších novinkách od spoločnosti Xerox v článku Aplikácie, ktoré vám zjednodušia prácu v kancelárii alebo si dohodnite konzultáciu s odborníkmi spoločnosti Xerox. 

Čítajte ďalej: Aplikácie, ktoré vám zjednodušia prácu v kancelárii