8. novembra 2019

Nano Energies: Príroda a technológie k sebe patria. Spájame ich „energie“

Spoločnosť Nano Energies je neodmysliteľne spätá s prírodou. Vzťah k ekológii je vidieť v ich prístupe k podnikaniu, teda snahe prinášať ľuďom zelenšiu a čistejšiu energiu, a takisto priamo v ich kanceláriách. Tie ich sú „živé“.

Kancelárie spoločnosti Nano Energies pripomínajú les s množstvom kvetov. Priestorom dominuje živý strom a ekologický prístup je vidieť aj v každodennej práci. Využívajú napríklad stopercentne recyklovateľný papier, za ktorý výrobca vysádza nové stromy. 

Ako vyzerajú samotné priestory spoločnosti Nano Energies? Aké ekologické a technologické vymoženosti im v kancelárii dokážu zvýšiť presnosť a ušetriť peniaze? Vydajte sa s nami na prehliadku a nahliadnite do jednej z najekologickejších budov v Česku – Drn na Národní třídě v Prahe.

Nano Energies

Energetická spoločnosť Nano Energies prostredníctvom dcérskych spoločností efektívne a udržateľne obchoduje s elektrinou. Na dodávanie energie z obnoviteľných zdrojov do domácností sa zameriava už od roku 2008. Je prvým dodávateľom 100 % zelenej elektriny z domácich zdrojov. Spoločnosť Nano Energies ekologicky myslí, pracuje a chce ísť príkladom aj ostatným. 

 

Dobrá rada

Chcete tlačiť ekologicky aj vo svojej firme? Používajte aplikáciu Xerox Print Awareness Tool. Tá má prehľad o každom zamestnancovi a vy budete vedieť, koľko toho vytlačí. Šetríte tak nielen životné prostredie, ale aj náklady. Ste súťaživí? Zorganizujte v práci súťaž o najlepšieho „eko zamestnanca“ mesiaca a zachráňte aspoň jeden strom. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s odborníkmi spoločnosti Xerox a spýtajte sa aj na ďalšie technologické a ekologické novinky týkajúce sa správy dokumentov. 

Ako na eko tlač so Xeroxom? 

Čítajte ďalej: Zopár rýchlych tipov, ako sa dá aj v práci správať ekologicky