Najobľúbenejšie apky zamestnancov Xerox alebo ako si zjednodušiť každodennú prácu v kancli

Práce nad hlavu. Zoznam úloh sa nekráti, skôr naopak. Každý máme asi občas pocit, že nič nestíhame. V spoločnosti Xerox si s tým poradili. Či už ide o riaditeľku, produktového manažéra alebo sekretárku, vďaka aplikáciám využívajú multifunkčné tlačiarne naplno a zjednodušujú si tak každodenné pracovné úkony. Načerpajte od nich inšpiráciu aj vy.

Inovácie, ktoré zmenili technologický svet. Aj ten váš v kancelárii

Dokážete si predstaviť život bez moderných technológií? Bez možnosti četovať s kolegami, surfovať po internete alebo jednoducho bez používania mobilného telefónu? Odpoveď je jednoduchá. Nedokáže to v podstate nikto z nás. Ako sa ale zo samotných technológií stanú veci, ktoré môže používať každý? Za všetkým hľadajte tzv. rozhranie.

Kedysi sekretárky „xeroxovali“, teraz asistentky „zdieľajú“

„Spýtaj sa asistentky, tá to bude vedieť.” Počúvate túto vetu často? Niet sa čomu diviť. Popri upratovačke a recepčnej ste to práve vy, kto má podľa kolegov vo firme prehľad o všetkom. A to nielen o tom, kto, čo, kde a s kým. Ako asistentka alebo office manažérka musíte predovšetkým zvládať riešiť všetky problémy spolupracovníkov, aby firma celkovo fungovala.

Nič nestíhate a ste stále „v jednom kolotoči“? Tlačte priamo zo smartfónu

Stretnutie, porada, pracovný obed… Neustále niekde beháte a už si nespomínate ani na farbu stoličky pri svojom počítači? To nič. Moderné technológie vám pomôžu prispôsobiť sa tempu dnešnej doby. Za „chodu” môžete z mobilného telefónu vybavovať nielen e-maily, ale tiež vytlačiť dokumenty na poradu, kam sa práve ponáhľate.

Faxovanie v digitálnej ére? Áno! Prebieha elektronicky a dokáže znížiť náklady a zvýšiť bezpečnosť

Viete, čo je fax? A viete ho používať? Pre značnú časť mileniálov, a nielen pre nich, patrí tento prístroj do starého železa. Opak je však pravdou! Faxovanie mŕtve rozhodne nie je a niektoré spoločnosti ho dokonca považujú za nenahraditeľný spôsob komunikácie. Ak k nim patríte, odporúčame zbaviť sa drahých analógových telefónnych liniek a začať faxovať dokumenty bezpečne a elektronicky.

Chcete vo firme znižovať náklady a zároveň chrániť životné prostredie? Riešenie hľadajte v tlačiarňach

Neustále vám z firmy utekajú peniaze a ani neviete, kam a za čo? Na vine môže byť aj veľký počet tlačiarní a celkovo nesprávne nastavená práca s tlačenými dokumentmi. Neveríte? Nechajte si vo firme urobiť audit tlačiarní a ušetríte nielen peniaze, ale aj čas svojich zamestnancov. Nie je vám úplne jasné, čoho všetkého sa audit týka a aké konkrétne výhody prináša? Presne to sa dozviete v tomto článku.