7. marca 2019

Chcete vo firme znižovať náklady a zároveň chrániť životné prostredie? Riešenie hľadajte v tlačiarňach

Neustále vám z firmy utekajú peniaze a ani neviete, kam a za čo? Na vine môže byť aj veľký počet tlačiarní a celkovo nesprávne nastavená práca s tlačenými dokumentmi. Neveríte? Nechajte si vo firme urobiť audit tlačiarní a ušetríte nielen peniaze, ale aj čas svojich zamestnancov. Nie je vám úplne jasné, čoho všetkého sa audit týka a aké konkrétne výhody prináša? Presne to sa dozviete v tomto článku.

Zistite, či a ako plytváte

Audit všetkých tlačových zariadení vo firme vám pomôže získať maximum za čo najmenej peňazí. Analýza úspor začína detailným oboznámením sa so stavom vášho súčasného pracovného prostredia. Navštívia vás odborníci, ktorí zistia, ako na tom ste. Presnejšie povedané, koľko tlačiarní máte na aktuálny počet zamestnancov, na akú prácu ich využívate a či ich na tieto úkony naozaj potrebujete. Presne tiež vypočítajú vaše firemné náklady na tlač. Odborníci spoločnosti Xerox vám urobia audit všetkých tlačových zariadení vo firme, na značke nezáleží. Dozviete sa aj to, aký dosah má vaše používanie tlačiarní na životné prostredie. Naši odborníci vám dokonca vypočítajú aj celkovú spotrebu energie a povedia vám, koľko stromov by ste mohli zachrániť.

Splňte si želanie riešením na mieru

Na základe získaných údajov vám naši odborníci navrhnú to najlepšie riešenie presne pre vašu firmu. Pracujete predovšetkým s elektronickými dokumentmi a tlačiareň vám slúži skôr ako skener? Potrebujete vytlačiť stovky dokumentov denne a cloud vo firme považujete za vulgarizmus? V spoločnosti Xerox pri návrhu nového riešenia vypočujeme všetky želania klientov. Odborníci dajú dohromady získané údaje a predpokladané budúce potreby firmy. Potom vytvoria ucelený návrh ideálneho nastavenia na mieru. Navrhnú jednoducho všetko čo najideálnejšie pre potreby vašej spoločnosti aj s ohľadom na životné prostredie.

Dobrá rada

Čím vašu firmu audit tlačiarní obohatí? V skratke – pomôže vám znížiť náklady a efektívne nastaviť jednotlivé pracovné postupy, ktoré ušetria čas vašich zamestnancov. Chcete sa dozvedieť viac informácií o audite tlačiarní alebo o ďalších možnostiach, ktoré šetria firmám čas a peniaze? Vyskúšajte napríklad elektronickú správu faktúr vo firme. Kontaktujte odborníkov zo spoločnosti Xerox a dozviete sa viac.

Majte tlač pod palcom

Ak chcete mať tlač vo firme pod kontrolou aj naďalej, začnite na svojich zariadeniach využívať program Print Audit 6, ktorý vám umožní kontrolovať absolútne všetky činnosti. Budete presne vedieť, kto, čo a na ktorom zariadení tlačí. Automaticky vám tiež vytvorí detailnú analýzu, vďaka ktorej zvládnete vo firme udržať ideálne nastavenie práce s dokumentmi a samozrejme aj náklady.