16. apríla 2019

Faxovanie v digitálnej ére? Áno! Prebieha elektronicky a dokáže znížiť náklady a zvýšiť bezpečnosť

Viete, čo je fax? A viete ho používať? Pre značnú časť mileniálov, a nielen pre nich, patrí tento prístroj do starého železa. Opak je však pravdou! Faxovanie mŕtve rozhodne nie je a niektoré spoločnosti ho dokonca považujú za nenahraditeľný spôsob komunikácie. Ak k nim patríte, odporúčame zbaviť sa drahých analógových telefónnych liniek a začať faxovať dokumenty bezpečne a elektronicky.

Do digitálnej éry prechádzajú nielen telefónne linky, ale tiež faxovanie. Stačí vám pripojenie na internet a vhodný prístroj, ideálne multifunkčná tlačiareň. V minulosti tri samostatné zariadenia – tlačiareň, skener a fax – sa dnes vojdú do jedného.

Faxujte kedykoľvek a odkiaľkoľvek

Prechod zo starého systému na nový by mohol byť náročný oriešok, keby neexistovala aplikácia XMediusFAX®. Tá dokáže zlepšiť podnikové postupy vďaka automatizácii prenosu dokumentov a zjednodušiť tak život vašim zamestnancom. Umožní štandardizovať prácu vo firme, znížiť prevádzkové náklady a zabezpečiť prenos dokumentov.

Dobrá rada

Současné multifunkční tiskárny vám umožní posunout na vyšší level nejen faxování, ale i další pracovní úkony, jako je například skenování. Súčasné multifunkčné tlačiarne vám umožnia posunúť na vyššiu úroveň nielen faxovanie, ale aj ďalšie pracovné úlohy – napríklad skenovanie. Pomocou aplikácií ConnectKey od spoločnosti Xerox môžete skenovať dokumenty do rôznych cloudových úložísk alebo ich konvertovať do editovateľného formátu PDF či prekladať do cudzích jazykov. Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte odborníkov zo spoločnosti Xerox a spýtajte sa na ďalšie možnosti.

XMediusFAX ponúka používateľom jednoduchý spôsob, ako faxovať nielen pomocou multifunkčných tlačiarní zapojených do siete, ale tiež cez stolné počítače alebo mobilné telefóny. Aplikácia je vybavená najpokročilejšími protokolmi T.38 a G.711 a je k dispozícii v troch optimalizovaných verziách: Enterprise, Express a Service Provider.

Na vlne pokroku

Zlepšiť proces faxovania môžete pomocou špeciálne vyvinutého konektora Xerox® Extensible Interface Platform (EIP), ktorý je kompatibilný s multifunkčnými tlačiarňami. Naozaj hladko dokážete integrovať faxovanie do firemných procesov a vďaka EIP môžete využiť aj pokročilé funkcie skenovania.