4. novembra 2019

Najobľúbenejšie apky zamestnancov Xerox alebo ako si zjednodušiť každodennú prácu v kancli

Práce nad hlavu. Zoznam úloh sa nekráti, skôr naopak. Každý máme asi občas pocit, že nič nestíhame. V spoločnosti Xerox si s tým poradili. Či už ide o riaditeľku, produktového manažéra alebo sekretárku, vďaka aplikáciám využívajú multifunkčné tlačiarne naplno a zjednodušujú si tak každodenné pracovné úkony. Načerpajte od nich inšpiráciu aj vy.

Počúvajte tlačené podklady 

Riadiť pobočku s desiatkami zamestnancov je oriešok sám osebe. Množstvo stretnutí, papierovanie alebo telefonáty s kolegami zo zahraničia. K tomu všetkému si ešte musíte nájsť čas na bežnú prácu, ktorú za vás nikto neurobí… Veronika, riaditeľka spoločnosti Xerox, využíva napríklad aplikáciu Xerox Audio Documents, ktorá jej výrazne šetrí čas. Vďaka nej si na multifunkčnej tlačiarni prevedie tlačené dokumenty do formátu MP3. Šetrí tak čas a podklady na stretnutia počúva väčšinou v aute cestou do práce.  

Prekladajte katalógy na tlačiarni 

V spoločnosti Xerox majú všetky dokumenty k službám a katalógy s novými produktmi v angličtine. Pre zákazníkov ich však potrebujú v slovenčine, zároveň však musí zostať zachovaná pôvodná grafika s logami a obrázkami. Vďaka aplikácii Xerox Easy Translator zvládne napríklad produktový manažér Ondrej previesť materiály z rôznych jazykov do slovenčiny alebo angličtiny už za pár sekúnd. V podstate okamžite potom môže upravovať preložený katalóg v programe MS Word alebo Excel. Šetrí nielen svoj čas, ale aj peniaze za preklady. Aké je to jednoduché, to si môžete prečítať v tomto článku.  

Skenujte priamo do cloudu 

IT odborníci v spoločnosti Xerox milujú všetky technológie, ktoré im zjednodušujú každodennú prácu. Lukáš je hlavou tímu a občas musí riešiť nejaké tie papiere. Aj keď pracovať s klasickým papierom mu už príde naozaj zastarané. Všetko potrebné má totiž uložené v cloude, čo je pre IT špecialistov dnes už samozrejmosťou. Vďaka aplikácii Scan to Cloud môže všetky vytlačené materiály jednoducho skenovať do úložiska a rovno tlačiť pomocou multifunkčnej tlačiarne. 

Robte faktúry bez nervov 

Papiere sa často kopia a kopia, svoje o tom vedia najmä fakturantky. Pavla zo spoločnosti Xerox má všetky faktúry v poriadku a na jednom mieste vďaka aplikácii OptimiDoc Cloud, bez ktorej sa v práci nezaobíde. Už nemusí komplikovane prepisovať údaje z formulárov do počítača. Faktúry len naskenuje a má ich v editovateľnom súbore pre programy MS Excel alebo Word. Potom už len stačí všetko doladiť, ako potrebuje, a jej nervy tak zostávajú pokojné. 

Miesto sťahovania varte kávu 

A ako môže novinky od spoločnosti Xerox využiť sekretárka? Napríklad Milena si zamilovala aplikáciu Print by Xerox. Každý deň sa stretáva so zákazníkmi, ktorí prichádzajú priamo do ich kancelárie na stretnutie a občas si zabudnú vytlačiť niektoré dokumenty. Vďaka tejto aplikácii môže klient jednoducho poslať dokumenty na e-mail a je to. Milena tak nemusí sťahovať dáta z USB disku a posielať ich ďalej do tlačiarne. Zákazníkovi zatiaľ pripraví dobrú kávu a stretnutie môže začať. 

Dobrá rada

Radi by ste si aj vy uľahčili stereotypnú prácu? Pozrite sa na tieto a ďalšie aplikácie Connect Key od spoločnosti Xerox. Prečítať si môžete aj článok Aplikácie, ktoré vám zjednodušia prácu v kancelárii, kde si prídu na svoje napríklad predajcovia. Ak sa chcete o týchto možnostiach dozvedieť viac, dohodnite si stretnutie s odborníkmi spoločnosti Xerox. 

Čtěte dále: Chcete vo firme znižovať náklady a zároveň chrániť životné prostredie? Riešenie hľadajte v tlačiarňach