Šťastie v práci: Ako ho realizovať v praxi?

Na svete aj v Česku existuje mnoho firiem, ktoré sa šťastiu v práci venujú systematicky. Čo tieto firmy robia inak? Investujú čas a energiu do cieleného vyvolávania pozitívnych emócií u svojich zamestnancov. Ľudia totiž zabudnú, čo im poviete. Zabudnú, čo pre nich urobíte. Ale nikdy nezabudnú, ako sa vďaka vám cítili.

Najobľúbenejšie apky zamestnancov Xerox alebo ako si zjednodušiť každodennú prácu v kancli

Práce nad hlavu. Zoznam úloh sa nekráti, skôr naopak. Každý máme asi občas pocit, že nič nestíhame. V spoločnosti Xerox si s tým poradili. Či už ide o riaditeľku, produktového manažéra alebo sekretárku, vďaka aplikáciám využívajú multifunkčné tlačiarne naplno a zjednodušujú si tak každodenné pracovné úkony. Načerpajte od nich inšpiráciu aj vy.

7 aplikácií, vďaka ktorým váš mozog „nezakrpatie“

Každý deň sa človek naučí niečo nové. Udržiavajte sa v kondícii aj vy. Vďaka rôznym aplikáciám stačí pár minút denne a napríklad vaše jazykové schopnosti budú každým dňom lepšie a lepšie. V práci potom vaše samovzdelávanie určite ocenia. V článku prinášame niekoľko tipov na aplikácie, ktoré sú vhodné nielen pre ľudí v kancelárii, ale pre všetkých, ktorí sa chcú učiť a zdokonaľovať.

Koniec stresu v práci! Päť zábavných vychytávok do kancelárie

Už ste počuli, že človek strávi v práci priemerne takmer 2 000 hodín ročne? Môže to znieť desivo. Aj preto by sme sa mali snažiť tento čas tráviť čo najpríjemnejšie. Náladu nám môžu pomôcť zlepšiť aj maličkosti. Vyskúšajte päť výborných noviniek, vďaka ktorým predídete každodennej rutine!

„Technológie nám umožňujú fungovať lacnejšie,“ hovorí Marek Orawski z poisťovne První klubová

Prísť s prelomovým projektom na českom trhu a uspieť? Marek Orawski to s kolegami dokázal. Založili poisťovňu, ktorá ako jediná v Česku ponúka spoločné poistenie, čím sa vracia k základom poisťovníctva vo všeobecnosti. Navyše celá funguje jednoducho online.

7 výborných aplikácií nielen pre vyťažených office manažérov

Už ste si priznali, že moderné technológie sú super a práca s nimi môže byť vlastne úplne jednoduchá a zábavná? Ak nie, tak nastal správny čas to zmeniť. Prinášame vám niekoľko aplikácií, ktoré vám môžu zjednodušiť každodennú prácu, či už ste office manažér, majiteľ startupu alebo napríklad freelancer. Vďaka nim si lepšie zorganizujete čas a naučíte sa relaxovať.