27. augusta 2018

Potrebujete rýchlo preložiť vytlačenú stránku? Xerox to vie lepšie ako Google Translator

Poznáte ten pocit, keď vás neskutočne tlačí čas a vy potrebujete rýchlo preložiť pracovné materiály z cudzieho jazyka a ešte ich mať v prezentovateľnej podobe? Žiadny problém. S aplikáciou od spoločnosti Xerox vám tlačiareň spoľahlivo preloží aj vytlačené texty s rýchlosťou prekladača Google. A to pri zachovaní toho istého formátu, aký má originál. Niekoľko minút práce a množstvo ušetrených nervov.

Online preklad za sekundu je dnes samozrejmosťou. Hlavnou výhodou aplikácie Xerox Easy Translator Service je, že vám preloží aj akýkoľvek vytlačený text, ktorý nemáte v digitálnej podobe, a ktorý preto môže byť graficky náročný na ďalšie spracovanie. Napríklad zmluvy, prezentácie, letáky a ďalšie dokumenty, ktoré v práci denne používate. Tieto materiály tak môžete mať preložené už za pár sekúnd v rovnakej podobe. Preložený text si môžete nechať hneď opäť vytlačiť alebo previesť do ďalších asi dvadsiatich možných formátov, ako je JPG, PDF či formát programu MS Word. A podľa potreby s ním môžete okamžite pracovať, upravovať ho, doladiť.

Aplikácia Xerox Easy Translator Service je cloudová aplikácia, ktorá vám umožní preložiť text do viac ako 40 svetových jazykov. Samozrejmosťou je čeština aj slovenčina. Ani jazyky ako francúzština, nemčina, litovčina, japončina alebo hoci hmongčina už pre vás nebudú žiadny prekladateľský oriešok. Zaujíma vás konkrétny jazyk? Prezrite si úplný zoznam a nájdite ten jazyk, ktorý práve potrebujete. Preklad jednej strany vás tak môže stáť už od 1,40 Kč, podľa zvoleného kreditu, teda počtu preložených stránok ročne.

Preklady môžete využívať na multifunkčných tlačiarňach Xerox v rámci aplikácie Xerox ConnectKey, ale aj na klasických tlačiarňach (zoznam všetkých zariadení kompatibilných s aplikáciou Xerox Easy Translator Service nájdete na tomto prepojení). Prekladať môžete nielen pomocou tlačiarne, ale takisto na svojom počítači a smartfóne, z ktorých môžete veľmi jednoducho nahrať elektronické súbory na preklad. Aplikácia je k dispozícii pre operačné systémy Android aj iOS.

Dobrá rada

Ako na Xerox Easy Translator? Po zaregistrovaní na www.xeroxtranslates.com môžete vyskúšať prvých 30 prekladov na 30 dní zadarmo, alebo si vytvorte vlastný účet cez autorizovaného predajcu spoločnosti Xerox, ktorý vám rád pomôže aj s ďalšími inteligentnými funkciami týchto tlačiarní.

Chcete vedieť, ako by Xerox Easy Translator ušetril prácu vo vašej firme? Navštívte stránku www.inteligentnakancelaria.sk.

Pre koho je aplikácia Xerox Easy Translator Service najvhodnejšia?

Malá, stredne veľká aj veľká spoločnosť. Chystáte sa na stretnutie, ale k dispozícii máte len anglickú prezentáciu v PDF, ktorú by ste potrebovali upraviť pre slovenského zákazníka. Čas vás však neúprosne tlačí. Žiadny problém. Naskenujte ju, preložte za niekoľko sekúnd do slovenčiny a za pár minút budete mať hotovú aj úpravu hlavičky s logom vašej spoločnosti. Aké jednoduché.

Hotely. Potrebujete preložiť ubytovací poriadok alebo informačné prospekty o turistických lokalitách v okolí pre zahraničných turistov? Nie je nič jednoduchšie ako naskenovať slovenské texty a do minúty máte hotové prospekty pre zákazníka napríklad aj v čínštine. S aplikáciou od spoločnosti Xerox to nie je žiadny problém.

Reštaurácie. Chodia k vám na jedlo ľudia z rôznych kútov sveta? Preložte svoj jedálny lístok do viacerých svetových jazykov a predídete komplikáciám v komunikácii medzi návštevníkmi a personálom. Ocenia to obe strany!